Mobil

Goop Escape yapılmış en iyi beyin jimnastiği oyunu

goop escapeApple TARAFINDAN 151 ÜLKEDE ÖNE ÇIKAN OYUNLAR ARASINDA GÖSTERİLDİ
Goop Escape yapılmış en iyi beyin jimnastiği oyunlarından bir tanesi olarak gösterilen, her yaştan ve milletten insanın beğenisini kazanmış bir oyun. Ögrenmesi ve oynaması çok kolay olsa da, birbirinden zorlu bölümlere sahip Goop Escape oyununda eğlenirken aynı zamanda problemlere farklı açılardan bakmayı ögrenecek ve zihninizin sınırlarını zorlayacaksınız.

Oyunda amaç farklı renkteki topları (yani goop’lari) aynı renkteki kapılardan içeri sokmak. Ne var ki, bu zavallı gooplar sadece 4 yönde hareket edebiliyor ve başka bir şeye çarpmadan duramıyor. Bölümleri çözmek için baştan iyi düşünerek hareket etmeniz ve kapıdan içeri giriş sırasını iyi belirlemeniz gerekiyor.

Oyunda teleportları kullanarak topları bir yerden başka bir yere aktarabilmek mümkün. Karadeliklerden ve dikenli toplardan ise kaçınmak gerekiyor, zira bunlara çarpınca kaybediyorsunuz.

Her bölümü birden fazla yoldan çözmek mümkün. Ne kadar az harekette topları kapıdan içeri sokarsanız o kadar cok yıldız kazanıyorsunuz. Aldığınız puan ise yaptığınız hareket sayısı ve toplam çözüm sürenize bağlı olarak hesaplanıyor.

Liderlik sıralamasında en yükseklere tırmanmak için aynı seviyeyi tekrar oynayıp daha kolay ve hızlı çözümler bulabilirsiniz. Çözmekte zorlandığınız bölümlerde her seviye için hazırlanmış ipuçlarından faydalanabilirsiniz. Yanlış bir hamle yaptığınızda anında geri alabileceğinizi de belirtelim.

Oyunun öne çıkan özellikleri:
★ TAMAMEN REKLAMSIZ
★ 84 seviye (yenileri eklenecek)
★ 7 farklı oyun sahnesi (dama, tahta, ay, sokak, kum, deri, buz hokeyi)
★ Özel hazırlanmış müzik ve ses efektleri
★ Harika grafikler ve animasyonlar
★ Grafikler tüm cihazlar için optimize edilmiştir
★ Liderlik sıralaması
★ İpuçları ve sınırsız geri alabilme özelliği

facebook’ta ‘Goop Escape TR’ sayfasını beğenin ve 2 tane ipucu kazanın.

twitter.com/goopescapetr adresinden oyunu takip edin, oyunla alakalı yeniliklerden ve sürpriz ipuçlarından  anında haberiniz olsun.

google play tr                   apple store tr

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu