Yazılım

Kötü Amaçlı Yazılım ve Casus Yazılım Temizleme


 Spybot Search & Destroy

Spybot – Search & Destroy bilgisayarınızdaki çeşitli türden spyware yani casus programı bulup kaldırabilen ücretsiz bir güvenlik yazılımı. Çok uzun süredir güvenlik yazılımları arasında bulunan ve etkili tespit etme ve silme özellikleri ile önplana çıkan program kişisel bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesini engellemek için sisteminizi casus programlardan arındırma konusunda size yardımcı olabilir.

İnternet tarayıcınızda oluşan istemsiz ek program yüklemeleri, açılan pencereler, çökmeler ve hatalar bilgisayarınıza bulaşmış kötü niyetli bir yazılımın habercisi durumundadır. İşte bu gibi durumda yaptığınız gezintiler başkaları tarafından izleniyor olabilir. Spybot – Search & Destroy sürekli olarak güncellenen veritabanı ile sizi en güncel tehditlere karşı korumaya hazır.


 Ad-Aware Free Antivirus+

Virüs, reklam ve casus yazılımlardan korunmak için tercih edebileceğiniz en güvenilir yazılımlardan olan Ad-Aware Free yeni bir logo, yepyeni bir arayüz ve en önemlisi kullanıcıları memnun edecek gelişmiş özelliklerle karşımızda.

Öncelikle programın adı Ad-Aware Free Antivirus+ olarak değiştirildi. Bu değişiklikle beraber program arayüzü ve logosu da yenilendi. Ad-Aware Free Antivirüs+ zararlı yazılımlardan koruma işlevini gerçekleştirirken sistem kaynakları üzerindeki yükünü düşürdü. Yeni sürümde CPU kullanımındaki iyileştirmelerle bilgisayarı yavaşlatma problemleri sona erdirildi.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu